Селтик спечели титлата на Шотладния, след като победи с 2:1 като гост Килмърнък. Четири кръга преди края на първенството „детелините” имат преднина от 16 точки пред втория Рейнджърс, която им осигури титлата предсрочно.

Ян Венегор ъф Хеселинк откри резултата в 24-та минута, след като Накамура центрира от корнер и холандецът не остави никакви шансове на вратаря на домакините, които все пак стигнаха до изравнително попадение в 50-та минута, когато Найш изравни.

В последната 90-та минута Шинсуке Накамура донесе важните три точки за Селтик, след като бе точен от пряк свободен удар от 22 метра. Защитникът на „детелините” Джон Кенеди се завърна в игра след тежка контузия, от която се възстановява три години.