Победилият Милан през седмицата Селтик беше на път да допусне загуба от последния в шотландската Висша лига тим на Гретна, но драматично стигна до успеха с 2:1 благодарение на австралийското си нападателно дуо Килън - МакДоналд.

Уругваецът Фабиан Янторно даде преднина на домакина Гретна в 37-ата минута и резултатът се запази 1:0 до 86-ата минута, когато австралиецът Крис Килън изравни. В последните секунди, както и в мача срещу Милан, сънародникът му Скот МакДоналд отбеляза втори гол за гостите, с което донесе успеха на детелините.

След вчерашната загуба на Рейнджърс с 0:1 от Хибърниън, Селтик вече е едноличен лидер в класирането с 22 точки, следван именно от Хибс с 21 и от градския си съперник с 19 точки.