Дарил Дайк се разписа два пъти за победата на националния отбор на САЩ с 6:1 срещу Мартиника, с което американците си спечелиха място на четвъртфиналите на турнира КОНКАКАФ Голд Къп.

Майлс Робинсън, Джеси Зардес и Никълъс Джоакини също вкараха за американците, а Дайк произведе и един автогол от страна на игрч на Мартиника. Така САЩ остана на второто място в група "В" с по-малко вкарани голове от Канада преди срещата помежду им в неделя. Тогава ще бъде определен победителят в потока.

САЩ вече е с 37 победи, четири равенства и само една загуба в групи на Голд Къп.

Кайл Ларин пък вкара два пъти през второто полувреме и Канада надви с 4:1 Хаити в друг мач от групата. Стивън Еуштакиу и Джуниър Хойлет също вкараха за "кленовите листа", а Стефан Ламбезе бе точен за Хаити.