Защитаващият титлата си Сан Лоренсо се наложи с 2:1 над уругвайския Данубио в турнира Копа Либертадорес, след като аржентинците вкараха два гола в последните четири минути на двубоя от група 2. Матияс Кастро даде аванс на Данубио в 11-та минута на срещата и феновете на домакините вече чакаха колкото знаменита, толкова и изненадваща победа над миналогодишните шампиони. Мауро Матос обаче изравни за аржентинците в 86-та минута на срещата на "Сентенарио", а секунди преди изтичането на редовното време Мауро Сето вкара с глава за крайното 2:1.

"Не очаквах да стигнем до победата по този начин, но все пак това са три точки в гостуване. Резултатът е отличен за нас. Теренът не беше много добър, но ние се раздадохме до краен предел и тичахме много. Взехме това, за което дойдохме", каза Матос след мача. Победата изравни Сан Лоренсо на върха в група 2 с бразилския Коринтианс, който надви Сао Пауло с 2:0 в сряда./BTA