Самоубийствено равенство 0:0 направиха отборите на Македония и Норвегия в световна квалификация от група 9.

Мачът, който се играе на градския стадион в Скопие бе доста равностоен, като домакините имаха леко предимство в самото начало на срещата.

Първата добра възможност бе пред вратата на Кнудсен, но Пандев не успя да реализира и стреля в аут.

Все пак норвежците успяха да изравнят играта и до края на полувремето пропуски направиха Педерсен и Карю.

През второто полувреме двата отбора също създадоха малко сериозни опасности пред двамата вратари и в крайна сметка не успяха да си отбележат гол.

След това равенство двата отбора остават на последните две места в своята група, като Македония има 4 точки от пет мача, а Норвегия е с 3 точки от три мача.