Тимът на Ростов не успя да победи на свой терен Локомотив Москва, след като двубоят между двата тима от 2-ия кръг в Руската лига завърши при резултат 1:1.

Домакините успяха да открият резултата в своя полза в края на първото полувреме, а за 1:0 реализира Петрович. При този резултат приключи и първото полувреме.

През втората част гостите нямаха успех в опита си да изравнят резултата. Ситуацията на терена изнерви играчите на Локомотив, които си изкараха и 5 жълти картона, срещу нито един за домакините. Глушаков, Дужмович, Торбински, Кузмин и Мугири бяха декорирани в жълто.

Изравнителното попадение във вратата на Ростов дойде в 90-та минута, а негов автор бе Глушаков.

Така след поделената точка Ростов заема 9-то място с актив от 2 точки след два кръга. Локомотив Москва пък е на 8-ма позиция със същия брой точки, но с малко по-добра голова разлика.