Бившият полузащитник на Левски Ричард Еромоигбе игра цял мач за новия си клуб Химки при равенството 2:2 като гост на ФК Москва в среща от четвъртия кръг на руското първенство.

Ричард се превръща в основна фигура в състава на Славолюб Муслин. Въпреки изявите на нигериеца и съотборниците му обаче, тимът заема едва предпоследно място в класирането с две точки от четирите мача досега. ФК Москва също не е в много по-добра ситуация и е на една позиция пред Химки.

Домакините започнаха силно мача и през първото полувреме отбелязаха две попадения в рамките на три минути. В 34-та се разписа Бракамонте, а Макси Лопес вкара в 37-та. В самия край на частта обаче Низамутдинов успя за върне един гол за Химки. Гостите продължиха да търсят своя момент и след почивката и 10 минути преди последния съдийски сигнал съумяха да изравнят чрез Антипенко.