АЕК и Олимпиакос не излъчиха победител в дербито на 20-ия кръг от футболното първенство на Гърция. Двата отбора завършиха при резултат 3:3. В 28-та минута Никополидис откри резултата за домакините от Атина. В 44-та Джоджевич успя да изравни. А само минута след това Ривалдо обърна резултата в полза на гостите. Втората част на срещата започна много динамично, като само две минути след началото Константину вкара за 2:2. в 56-та Зевлаков от Олимпиакос получи червен картон и напусна терена. Въпреки че продължиха с човек по-малко гостите поведоха отново в резултата в 62-та минута с гол на Торосидис. В 71-та обаче Кампадаис оформи крайното 3:3.

Олимпиакос е начело в класирането в гърция с 50 точки, а АЕК заема второто място с 42.