Рейнджърс победи с лекота Сейнт Джонстън с 3:0 като гост в мач от 26-ия кръг на шотландския Премиършип. За домакините на вратата бе българският национал Димитър Митов.

С този успех Рейнджърс се изкачи на върха в класирането с 64 точки, на 2 пред Селтик, докато Сейнт Джонстън е десети с 24 точки.

Гостите от Глазгоу поведоха с 1:0 в 37-ата минута, когато Мохамед Диоманде овладя топката след рикошет на границата на наказателното поле и с хубав удар се разписа.

В 79-ата минута Рейнджърс отбеляза второ попадение, след като Джеймс Таверние отбеляза дузпа с удар в левия ъгъл.

В 87-ата минута Таверния отправи страхотен изстрел в горния десен ъгъл, като не остави никакви шансове на Димитър Митов и по този начин оформи крайното 3:0 в полза на Рейнджърс.