Галатасарай записа позорна загуба с 2:5 на собствения си стадион, при това от последния в класирането Коджаелиспор. Чим Бом няма победа в първенството от началото на месеца, и е на четвърто място с 37 точки, колкото има и петият Фенербахче. Въпреки спечелените три точки, Коджаели си остава пълен аустайдер и има едва 12 до момента.

Двубоят не започна зле за Галатасарай, като именно домакините откриха резултата в 15-та минута чрез Мемет Топаз. До края на полувремето обаче Коджаелиспор обърна нещата в своя полза и с два гола в 24-та и 34-та минути, на Танер и Мурат Хаджиоглу, се оттегли с аванс на почивката.

През второто полувреме Танер вкара още три гола, за да опозори напълно Галасатарай. „Жълто-червените” отговориха само с едно попадение на Линкълн в 73-та минута, с което резултатът стана 2:3. Танер обаче вкара два гола в 88-та и 90-та за разгромния резултат.