Четвъртия двубой от турнира за Купата на африканските нации 2008 между Мали и Бенин започна след 15-минутно закъснение, заради спряно поради токов удар осветление.

Вторият мач за днес на стадион Секонди в пристанищния ганайски град Секонди Такоради бе отложен, след като осветлението на съоръжението изгасна непосредствено след изпълнението на химните на двете страни.

Тимовете на Мали и Бенин останаха на терена на Секонди в очакват на подновяването на електрическото осветление, а феновете по трибуните се забавляваха, правейки си импровизиран концерт в полумрака в продължение на четвърт час.

По-рано през деня на същия стадион в другия двубой от Група B Кот Д’Воар победи с 1:0 Нигерия с гол на нападателя на Челси Саломон Калу в 66-ата минута.