Отборът на Партизан постигна сладка победа над вечния съперник Цървена звезда в супердербито на Сърбия. Домакините се наложиха с 2:1 на стадион „Мала маракана“, но въпреки това, едва ли победата ще се окаже решаваща за битката за титлата.

Четири кръга преди края на надпреварата, Цървена звезда има три точки преднина пред Партизан. При евентуално равенство в точките, „звездашите“ също имат предимство, което би им отредило титлата.

Днешната победа на партизан дойде доста драматично, като всичко бе решено в допълнителното време на мача. В герой за своите се превърна появилият се като резерва Неманя Коич. Никола Дринчич пък откри за „гробарите“ в 27-ата минута.

През първото полувреме гостите пропуснаха две уникални възможности. Нинкович и Мияйлович имаха шанса да стрелят от бялата точка, но и двамата се провалиха. Все пак Драган Мърджа успя да изравни през второто полувреме, но в крана сметка Коич осигури трите точки за Партизан в добавеното време.