Флора Талин победи Партизан Белград с 1:0 и записа първа победа в груповата фаза на турнира Лига на конференциите. Мартин Милър вкара единствения гол в 44-а минута и запази шансовете на естонците за следващата фаза на турнира.

Флора е на трето място с 5 точки, а Партизан е втори със 7. Лидер в група В на турнира е Гент с 10 точки.

Базел постигна трудна победа с 3:2 при гостуването на Кайрат Алмати. Бившият голмайстор на ЦСКА Москва Вагнер Лав изведе Кайрат в 23-а минута след асистенция на бившия нападател на Лудогорец и Ботев Пловдив Жоао Пауло, а Артур Кабрал изравни от дузпа в края на първата част.

Домакините отново поведоха с попадение на Камо Оависян, но по-класният състав на Базел обърна мача с голове на Жегрова и Касами.