ПАОК не успя да изкове успех в гостуването си в Атина за Купата на Гърция. Грандът от Солун стигна само до 1:1 срещу местния Паниониос в първия четвъртфинален двубой от надпреварата.

В състава на "черно-белите" не беше българската звезда Димитър Бербатов. Той изтърпява първия мач от наказанието си заради червения картон срещу АЕК през уикенда. Санкцията му е от общо три.

Иначе ПАОК стигна до преднина след само четвърт час игра след попадението на Димитрис Пелкас, но домакините успяха да изравнят още преди почивката. В 34-та минута точен беше Йоргос Масурас и така интригата се запази за ответния сблъсък.

Той ще се играе на "Тумба", като е насрочен за 11 февруари. До тогава санкцията на Бербо вече ще е изтекла и се очаква да бъде пуснат, за да помогне на тима си да стигне до полуфиналите.