Сейнт Джонстън загуби домакинството си на Хибърниън в първия кръг от плейофите за оставане в шотландската Премиършип. Отборът на Димитър Митов и Греъм Кери отстъпи с 0:2 и се намира на четворто място от шестте отбора, които ще се борят да запазят елитния си статут.

Мениджърът на Хибс Ник Монтгомъри беше под голямо напрежение, след като не успя да класира тима в първата шестица, но футболистите му изиграха силен мач в Пърт и заслужено стигнаха до трите точки.

Емилиано Маркондеш откри резултата в шестата минута от пряк свободен удар, а в края на полувремето Пол Ханлън удвои преднината на тима от Единбург. Дилан Венте реши всичко в 76-ата минута, преди Бенджамин Мбунга Кимпиока да отбележи почетното попадение за Сейнт Джонстън.