Гръцкият шампион Олимпиакос победи с 2:1 тима на Ираклис и по този начин се изкачи на първо място във временното подреждане, изпреварвайки състава на АЕК, който играе утре.

И двата гола за победителите, които паднаха в рамките на две минути, реализира нападателят Дарко Ковачевич. За Ираклис точен бе Тасос Кацабис.

След успеха Олимпиакос събра актив от 34 точки, а утре АЕК среща състава на Астерас.

Домакините контролираха играта през първата част и логично създадоха няколко опасности пред вратата на Ираклис, като Предраг Джорджевич дори натресе страничния стълб.

Изненадващо за всички Ираклис поведе в резултата с гол в 57-ата минута когато Кацабис бе точен с глава след центриране от корнер.

В 70-ата минута Ковачевич изравни, а минута по-късно отново той даде преднина на Олимпиакос, с което оформи и крайния резултат в мача.