Българският национал Илиан Илиев-младши записа 65 минути при драматично домакинско равенство на неговия Кифисия срещу Ламия. Срещата завърши 1:1, а отборът на българина изравни в петата минута на добавеното време.

Гостите поведоха в резултата в 85-ата минута с гол на Матиас Акуня след асистенция на Самуеле Лонго. Люмор Агбениену изравни 10 минути по-късно, а секунди след това Джак Ипалибо от Кифисиас получи втори жълт картон.

Отборът на Илиев-младши се намира на 11-ото място в класирането с 5 точки, докато Ламия е на 9-ата позиция с 6 пункта актив.

Припомняме, че предният мач у дома на Кифисия също имаше невероятна драма. Тимът направи 4:4 срещу Пансерайкос, след като изоставаше с 0:3 през първата част и с 2:4 в началото на добавеното време.