Лошата серия на Кубан и Станислав Манолев продължи и в 15-ия кръг на руското първенство. Навън клубът от Краснодар допусна пълен обрат от 1:0 до 1:2 срещу Динамо Москва и остава в опасната зона на дъното.

Българският национал беше титуляр за Кубан и остана на терена до края на срещата, който достави поредната доза горчилка.

Иначе в столицата Кубан успя да поведе в идеален момент – секунди преди почивката. Дълбоко в продължението на първата част Игнатиев се разписа за 1:0 и вдъхна надежди на гостите.

Те останаха живи до финалния четвърт час, когато Динамо се пребори за трите точки. Козлов реализира в 74-ата минута, а шест по-късно Зобнин доведе ситуацията до пълен обрат.

Така Кубан остава 14-и в подреждането с 13 точки и има едва две победи от началото. С по-малко – 1 успех – е единствено последният Анжи, а 15-ият Мордовия Саранск също има 2 спечелени мача.