Турският гранд Галатасарай не успя да победи във втори пореден мач и завърши наравно 1:1 у дома срещу аутсайдера Денизлиспор.

Така Галатасарай е вече на шест точки и с мач повече от лидера в класирането Фенербахче, докато Динизлиспор остана в зоната на изпадащите.

И двете попадения в мача паднаха през второто полувреме. Денизлиспор поведе в резултата в 53-та минута, но само девет по-късно Хасан Шаш изравни. Въпреки опитите на домакините да стигнат до успеха в заключителните минути, Денизлиспор удържа и спечели точка.

В друг мач от турското първенство Ерчиешспор победи Манисаспор с 1:0. Здравко Лазаров се появи на терена в 54-та минута за домакините, но не блесна с нищо, освен с един жълт картон.

Ерчиешспор продължава да се бори да не изпадне, след като в момента заема предпоследното, 17-то място в класирането. Манисаспор е осми.