Играчът на четвъртодивизионния аржентински футболен клуб  Депортиво Италиано Елиас ди Бласи бе оставен само по бельо от  недоволни фенове по време на мач от местното първенство. В България подобен случай имаше неотдавна, когато привърженици на Левски съблякоха Ивайло Петев при представянето му за треньор на "сините".

Случката, за която съобщава вестник "Кларин", се е разиграла в сряда през второто полувреме на срещата с Вия Сан Карлос.  След около час игра трима недоволни ултраси нахлули на терена и  свалили шортите и фланeлката на слисания Ди Бласи, след което ги отнесли на трибуните.

Друга група от запалянковци с качулки  също слязла на игрището и засипала полузащитника с обиди заради  слабата му игра. Все пак срещата продължила след пауза от няколко минути, а  Ди Бласи получил резервен екип, с който да доиграе мача, загубен от Депотриво Италино с 0:3. /БТА