Без контузената си звезда Димитър Бербатов, ПАОК постигна важна победа с 2:1 над Паниониос в мач от 13-ия кръг на гръцкото първенство. Двубоят бе пряк сблъсък за третото място в класирането, а след успеха тимът от Солун успя да изпревари Паниониос за него.

Домакините откриха резултата в 12-ата минута, когато Роберт Мак се възползва от пас отдясно на Гари Родригес, поведе си перфектно, за да се освободи от бранителите на Паниониос и с добър изстрел вкара за 1:0.

Паниониос изравни 2 минути след подновяването на играта през второто полувреме след перфектно изпълнение от пряк свободен удар на Вангелис Иконому.

ПАОК все пак стигна до победата в 79-ата минута, когато Гиоргиос Цавелас засече добре с глава центриране на Димитриос Константинидис и изпрати топката зад Сократис Диодис.

В класирането тимът на Бербатов вече е трети с 22 точки, колкото има и Паниониос на четвърта позиция.