Дербито във втора гръцка дивизия между отборите на Лариса и Ерготелис от четвъртия кръг ще се запомни с момента през второто полувреме на срещата, когато санитарния екип на домакините направи опит да „убие“ един от футболистите на гостите.

Отборът на Лариса, който е воден от бившия треньор на Левски Ратко Достанич спечели с 2:1 след обрат срещу Ерготелис.

В 67-та минута при резултат 1:0 за Ерготелис Леонардо Кут получи контузия и трябваше да получи медицинска помощ. Санитарният екип на домакините се усъмни обаче, че футболистът се опитва да бави времето и пробва бързо да го изнесе.

При изнасянето на Кут от пределите на терена един от санитарите се спъна и падна върху Кут, което предизвика реакцията на контузения футболист. После отношението към играча на Ерготелис продължи да бъде грубо.

В края на мача Лариса успя да обърне развоя на мача с попадения на Наяр в 87-та минута и Марукакис дълбоко в добавеното време на срещата.