Българинът Димитър Бербатов игра едно полувреме за ПАОК при победата над Паниониос с 2:0 в мач от 4-я кръг на плейофите за класиране в евротурнирите на гръцкото първенство. Бербатов бе резерва, но се появи в игра в началото на второто полувреме на мача.

Иначе ПАОК си осигури победата още през първите 45 минути, когато дръпна с 2:0. Головете за домакините паднаха в 14-ата и 25-ата минута, като техен автор бе Стефанос Атанасиадис.

Именно Атанасиадис бе заменен от Димитър Бербатов в 46-ата минута. ПАОК превъзхождаше съперника и заслужено стигна до успеха, като победата можеше да е още по-убедителна.

Българският нападател бе замесен в няколко от атаките на домакините, но не успя да се разпише.

Солунчани вече имат 10 точки след четири мача в плейофите в Гърция и са начело във временното калисране, като целта е класиране в Шампионската лига.

Отборът на Паниониос остава с 1 точка след четири двубоя в тази фаза на гръцкия шампионат.