Университатя Крайова на Ивайло Петев записа равенство 2:2 пред собствена публика срещу Университатя Клуж в среща от 25-ия кръг на румънската Суперлига.

Равенството изкачи временно Крайова на 4-ото място с точка пред петия Фарул Костанца. Черноморският тим е с мач пасив. Съперникът от Клуж е с 5 пункта по-малко от Петев и компания.

Домакините получиха комфортна преднина през първото полувреме, след като имаха щастието съдията да отсъди две дузпи в тяхна полза. Първо в 9-ата минута Лиес Ури откри резултата от бялата точка, а след това в изтичащите секунди на редовните 45 минути Михай Капатина покачи.

Гостите от Клуж върнаха едно попадение веднага след началото на втората част в 46-ата минута. Автор на гола стана Валентин Георге. В 64-ата минута пък бе отсъдена трета дузпа, като тя бе в полза на гостуващия тим и Дан Нистор оформи крайното 2:2.