Бившият нападател на Левски - Найджъл Робърта, отново се разписа за Ди Си Юнайтед. Нидерландецът отбеляза второто попадение при разгромната победа със 7:1 над гостуващия Торонто в мач от МЛС. За първи път в историята си тимът от Вашингтон бележи седем попадения в един мач.

Още в 8-ата минута Робърта бе изведен сам срещу вратаря от Морено и с удар по диагонала се разписа за 2:0. Преди това Паредес откри резултата във 2-ата минута. В 21-ата минута Присо-Мбонге си отбеляза автогол за 3:0. В 39-ата минута Акинола намали.

През второто полувреме футболистите на Ди Си Юнайтед вкара още четири попадения чрез Ариола (71), Камара (81), Асад (85) и Йоу (90).

Робърта бе заменен в 76-ата минута от Ола Камара. Това бе втори пореден мач като титуляр за голмайстора и той отново се разписа. След трансфера си от Левски Найджъл лекува и контузия, но вече е напълно възстановен и играе на много високо ниво.

С успеха Ди Си Юнайтед събра 16 точки и излезе на шесто място в Източната конференция на МЛС.