Отборът на Филип Кръстев - ФК Лос Анджелис отпадна от Купата на лигите след загуба с 2:3 от Монтерей на 1/4-финалите на турнира. Българският национал влезе в игра в 62-ата минута при 2:0 за неговия тим, но съперникът направи запомнящ се обрат в последния половин час на мача.

ФК Лос Анджелис вкара два гола преди почивката чрез  Денис Буанга (2-дузпа) и Матеуш Богуш (38). Шест минути след появата на Филип Кръстев на терена реферът даде дузпа за Монтерей и ​​Серхио Каналес върна едно попадение. 12 минути по-късно друг испанец, но този път от ФК Лос Анджелис - Серхи Паленсия, си отбеляза автогол за 2:2.

Две минути преди края на редовното време мексиканецът Рохелио Фунес Мори донесе победата на Монтерей, който на 1/2-финалите в турнира ще играе с Нешвил, спечелил с 5:0 срещу Минесота Юнайтед.