Порто спечели с 2:0 в гостуването си на Олимпик Марсилия в мач от четвъртия кръг на груповата фаза в Шампионската лига.

Резултатът бе открит в 39-ата минута от Заиду Сануси, който след рикошет в наказателното поле мушна топката в празната врата на Манданда.

В 67-ата минута Марко Груич извърши грубо нарушение заради което получи втори жълт картон и пое към съблекалнята.

В 70-ата минута Балерди от Марсилия също видя червения цвят, след като възпря съперников играч от това да играе с топката. Тъй като фаулът бе в наказателното поле, последва и дузпа. Серхио Оливейра изпълни хладнокръвно в десния ъгъл за 0:2.

По този начин португалците събират 9 точки и ще завършат на второто място в група "С" зад Манчестър Сити.