Фейенорд, към който се присъедини вратарят Пламен Андреев, завърши 2:2 като гост на Грьонинген. Двубоят беше от 5-ия кръг на нидерландската Ередивизи. Родният страж остана на резервната скамейка, като под рамката през цялата среща беше Роман Валенройтер.

Ротердамският гранд имаше аванс от два гола десетина минути преди края, но не успя да стигне до успеха. В 33-ата минута Томас ван Берген си вкара автогол. В 70-ата бразилецът Игор Пайшао удвои.

Домакините върна едно попадение в 81-ата минута чрез Бринйофлур Вилумсон. В продължението на мача отново исландецът вкара за крайното 2:2.

За Фейенорд това беше трето равенство от началото на сезона. Отборът на Бриан Приске има и един успех, като с шест точки заема 5-о място. Грьонинген е с мач повече и 9 точки в своя актив.