Кирил Десподов изигра силен мач за ПАОК при убедителния успех с 4:1 над Волос като гост в среща от петия кръг на гръцкото първенство. Този успех изкачи шампионите на върха поне временно. Българинът спечели дузпата, от която тимът му излезе напред в 24-тата минута.

Домакините имаха две възможности за гол още в първите секунди, но вратарят Доминик Котарски блесна с отлични спасявания. При разбъркването обаче съдията видя нарушение срещу играч на Волос и отсъди наказателен удар за домакините. Дузпата беше изпълнена от Омри Алтман в 3-тата минута, но стражът на гостите я отрази, запазвайки нулевото равенство.

След това дойдоха силните минути за Десподов, който веднъж беше на крачка от гол, а освен това на няколко пъти подаваше отлично на съотборници си в предни позиции. В средата на полувремето той беше повален в наказателното поле от Франко Ферари, след което съотборникът му Щефан Швааб реализира дузпата за 1:0. Малко след това - в 34-ата, Ферари получи второ официално предупреждение и беше изгонен.

ПАОК удвои преднината си девет минути след паузата. Волос намали на 1:2 в 57-ата чрез Жуниор Мендиета, но само три минути по-късно шампионите възстановиха аванса си от две попадения чрез Тайсон. Последният гол падна във финалните секунди, а негов автор стана Фьодор Чалов.