Кирил Десподов отбеляза два гола за убедителния успех на ПАОК над Волос с 5:1 като гост в мач от 19-ия кръг на гръцката Суперлига.

Бившият нападател на Лудогорец откри резултата в 22-та минута, а в края на първата част Томас Мург покачи на 2:0. След почивката именно Мург асистира на Десподов за втория му гол в срещата. Българският национал бе заменен в 68-та минута от Андрия Живкович. Милош Делетич намали преди това за домакините, но Тайсон и влезлият от пейката Стефанос Цимас оформи разгрома в полза на гостуващия състав.

ПАОК продължава да бъде начело в таблицата с 44 точки, с две пред втория АЕК Атина. Панатинайкос е трети с 41 пункта, но тепърва ще посрещне Астерас у дома. Волос е 12-и с 14 точки.

В следващия кръг тимът гостува на Пансерайкос, докато ПАОК и Десподов приемат Панатинайкос в ключов сблъсък за титлата.