Отборът на Интер Маями загуби като гост в приятелски мач с Висел Кобе след изпълнение на дузпи. Редовното време приключи при резултат 0:0, а след това японците надделяха с 4:3 при дузпите.

БТА
35 снимки

Голямата звезда на Интер Маями Лионел Меси остана извън титулярния състав и влезе като резерва в 60-ата минута. Неговите съотборници Луис Суарес, Жорди Алба и Серхио Бускетс играх от началото на проверката.

Приятелските срещи на Интер Маями бяха съпроводени с множество скандали заради контузията на Лео Меси, който не взе участие в част от тях, а това вбеси феновете, които бяха платили сериозни суми, за да видят аржентинският футболист.

Преди това тимът от МЛС загуби от Далас (0:1), Ал-Хилал (3:4) и Ал-Насър (0:6) в приятелски срещи, а също така победи отбор, съставен от най-добрите играчи от отбора на Хонконг лига (4:1) и направи равенство с отбора на Ел Салвадор (0:0).