Отборът на Интер Маями стигна до равенство 2:2 при визитата си на Нешвил в първия мач от осминафиналите на Шампионската лига на КОНКАКАФ.

Тимът от Флорида изоставаше с 0:2 в началото на второто полувреме, но благодарение на звездите си Лионел Меси и Луис Суарес се добра до много благоприятен резултат преди реванша.

Джейкъб Шафелбърг даде преднина на Нешвил в четвъртата минута на мача, а отново той покачи на 2:0 в 47-мата минута.

Малко след това Лионел Меси реализира дежурния си гол за Маями. Аржентинецът бе точен с удар от границата на наказателното поле след пас на Луис Суарес и записа четвъртия си гол в четири срещи от началото на сезона.

В 83-тата минута домакините пратиха за трети път топката във вратата на Интер, но попадението на Шакил Мур бе отменено заради засада.

Така се стигна до петата минута на добавеното време, когато една многоходова акция на гостите завърши с центриране от десния фланг и с глава Луис Суарес оформия крайния резултат.