Мексико постигна втора победа в група "В" на турнира "Голд Къп" и по този начин си гарантира продължаване към елиминациите. "Ацтеките" спечелиха с 3:1 срещу  Хаити, в който титуляр бе нападателят на ЦСКА -  Дюкенс Назон.

Мексико откри резултата в 46-ата минута чрез Хенри Мартин. Десет минути по-късно резултатът бе удвоен, след като Рикардо Аде си отбеляза атрактивен автогол. Хаити върна интригата в 78-ата минута, когато Жан Жак Донле се разписа с глава след центриране от корнер. В 83-тата минута обаче мексиканците решиха всичко в своя полза след попадение на Сантяго Хименес, който засече центриране на Уриел Антуна.

Така Мексико събра актив от 6 точки и води в класирането в групата, като вече е сигурен участник на 1/4-финалите. Хаити запазва второто място с 3 спечелени точки до момента.