Касъмпаша и Ризеспор завършиха наравно 2:2 в среща от 18-ия кръг на турската Суперлига.

Домакините доминираха, но в крайна сметка не съумяха да спечелят трите точки. Българският национал Мартин Минчев се появи от резервната скамейка в 81-та минута.

Касъмпаша пропусна да открие резултата в 17-ата минута, когато Айтач Кара се провали от бялата точка. Логичното се случи след половин час игра, когато Харис Хайрадинович бе точен за 1:0. Гостите изравниха в добавеното време чрез Афолдо Гаич. В 60-ата минута домакините отново излязоха с едни гърди напред след точната интервенция на Нуно Да Коща. В 73-ата минута обаче отново Гаич матира отбраната на Касъмпаша за крайното 2:2.

В класирането Ризеспор е седми с 26 точки, с три повече от заемащия девета позиция Касъмпаша. За двата тима това бе последен двубой през 2023 година, като през новата Касъмпаша гостува на Бешикташ на 7 януари, а Ризеспор е домакин на Хатайспор.