Гамбийският нападател Али Соу дебютира като титуляр за отбора на Ростов, който загуби с 0:1 като домакин на Ахмат Грозни в мач от 1/8-финалите на турнира за Купата на Русия.

Голмайсторът на ЦСКА, който ще доиграе сезона като преотстъпен при "жълто-сините", остана на терена 90 минути и се отличи с няколко пропуска. Той не успя да уцели вратата с глава в десетата и 62-та минута, а във втората на добавеното време получи още една възможност да се разпише. Соу отново стреля с глава и отново пропусна целта.

Ахмат вкара единствения гол чрез Бернард Бериша в 19-ата минута и спечели срещата, въпреки че игра цяло полувреме с човек по-малко. Ростов дори получи дузпа в 82-та минута, която бе изпусната от Матияс Норман.