Шампионът на МЛС – Лос Анджелис ФК, загуби гостуването си на Шарлът с 1:2 в среща от редовния сезон на първенството.

Българският национал Филип Кръстев стартира мача на пейката, но се появи в игра в 63-ата минута, но не успя да помогне на тима си да избегне поражението, което е седмо за отбора от началото на сезона.

Иначе, Ашли Уестууд и Скот Арфийлд се разписаха за домакините в 29-ата и 75-ата минута, а между тях точен за Лос Анджелис бе Марио Гонсалес в 67-ата минута.

Лос Анджелис е осми с 40 точки, на 14 от водача Синсинати, докато Шарлът е 23-и с 29 пункта. В следващия си двубой Шарлът отново играе у дома, този път срещу Орландо Сити, докато Кръстев и компания приемат Интер Маями на Лионел Меси.