Отборът на Португалия записа пета поредна победа в  квалификационната си кампания за UEFA EURO 2024. "Мореплавателите" надвиха Словакия с 1:0 като гост. Единственото попадение бе дело на Бруно Фернандеш в 43-ата минута.

През второто полувреме пък португалците можеха да останат с човек по-малко след грубо влизане на Кристиано Роналдо, който скочи напред с бутоните в опит да стигне до топката в наказателното поле, но вместо това кракът му попадна в главата на стража Мартин Дубравка.

Изненадващо за мнозина, главният съдия Глен Ниберг показа само жълт картон на Роналдо. Ситуацията се разигра в 62-ата минута и можеше сериозно да повлияе върху развоя на двубоя, ако нападателят бе изгонен.

Вижте видео от влизането на Кристиано Роналдо и преценете сами - трябваше ли да бъде изгонен?