Френският полузащитник Едуардо Камавинга бе много доволен от победата на тима в квалификационния мач за Евро 2024 срещу Нидерландия (4:0).

„Бяхме един отбор, настроението е добро. Когато настроението е добро, то дава плодове. Със или без капитанската лента, Мбапе не се е променил, той си остава същият. Той бележи гол след гол, което ме изненадва все повече.

Преди мача ни каза да играем добре от първите минути, а на полувремето ни каза да продължим, че ако трябва да вкараме шест, трябва да вкараме шест. Имаме мач в понеделник срещу Република Ирландия, ще бъде важно да направим същото“, заяви Камавинга RMC Sport.

Франция ще играе с Република Ирландия на 27 март, а Нидерландия се изправя срещу Гибралтар.