Мексиканският гранд Тигрес победи с 2:1 последния в местното първенство тим на Керетаро, а бившият нападател на ЦСКА - Жорди Кайседо бе във фокуса на вниманието. Еквадорецът влезе на терена като резерва при 1:1 в 60-ата минута, пети минути по-късно вкара гол, а в 69-ата бе изгонен с директен червен картон.

Тигрес поведе с гол на Николас Лопес (19), а шест минути след това Керетаро изравни от дузпа. Малко след появата си на терена Кайседо изведе своя отбор напред, отклонявайки отблизо успореден пас към него. В 69-ата минуга нападателят бе изгонен заради изключително грубо влизане с бутоните в краката на съперник.  Първоначално реферът му даде само жълт картон, но след проверка с ВАР еквадорският нападател получи директен червен картон.

В 83-ата минута бе изгонен и съотборникът му Хуан Пабло Вигон, но Тигрес успя да удържи победата и е лидер във временното класиране.