Италианският вицешампион Интер и френския Олимпик Лион не успяха да се в контролен мач, който се проведе в Чезена. Срещата завърши наравно 2:2.

„Нерадзурите“ стартираха в предни позиции с познатото дуо Ромелу Лукаку и Лаутаро Мартинес,. Като цяло през първото полувреме „хлапетата“ бяха по-активни на терена, като доста опасен беше Тете, който на два пъти пропусна да порази вратата на италианците.

Лион обаче се оттегли на почивката с аванс от един гол, а негов автор стана Александър Лаказет след взаимодействие с Лукас Пакета в 31-ата минута.

След паузата на мястото на Тете се появи Раян Черки, който направи 2:0 в полза на французите в 49-ата минута.

Треньорът на Интер Симоне Индзаги извърши куп промени и те дадоха резултат.  В 51-ата минута Ромелу Лукаку изравни, а в 65-ата Николо Барела донесе равенството за своя тим.

Италианците имат още една контрол срещу Виляреал на 6 август, докато Лион стартира новия сезон в Лига 1 с домакинство на Аячо на 08.08.