Отборът на Гьозтепе направи грешна стъпка в Първа турска лига. Воденият от Станимир Стоилов тим направи 0:0 при домакинството си на Маниса.

След отличните прояви в първите си мачове за Гьозтепе, бившият защитник на ЦСКА 1948 – Елитон, бе много близо до това да се превърне в антигерой за своя тим.

Централният бранител извърши нарушение за дузпа още в началото на срещата, но за негов късмет гостите не успяха да превърнат наказателния удар гол.

До почивката тимът на Маниса определено бе по-добрият на терена, но въпреки това домакините успяха да опазят вратата си „суха”.

През втората част тимът на Станимир Стоилов определено увеличи оборотите, но така и не успя да стигне до чиста голова възможност пред противниковата врата.

Въпреки загубените две точки, Гьозтепе остава на втората позиция във временното класиране с актив от 46 точки. Лидер е отборът на Еюпспор с 52 пункта, докато веднага зад Гьозтепе се нарежда тимът на Коджаелиспор.