Лионел Меси посвети победата с 2:1 над Крус Асул в дебюта за Интер Маями на контузения си съотборник Иън Фрей. Аржентинецът донесе успеха на новия си тим с гол от пряк свободен удар в 94-ата минута, а защитникът  Фрей бе заменен още през първото полувреме заради травма.

„Искам да посветя тази победа на Иън Фрей, който сега страда в съблекалнята. Той се върна в игра след две тежки травми, а сега отново се контузи“, каза веднага след мача Меси.

A post shared by ian fray (@ianfray)

20-годишният Фрей е преследван от контузии в последните две години. Срещу Крус Асул той се завърна след две тежки травми, заради които пропусна общо 84 срещи на Интер Маями. По време на мача снощи още в 30-ата минута той падна на тревата без съприкосновение със съперник и напусна терена със сълзи в очите. Той има по-голяма сестра - Марли Фрей, който също е футболистка и играе за националния отбор на Ямайка.