Динамо Букурещ с Георги Миланов в състава си завърши наравно 2:2 у дома срещу Ботошани. Срещата беше от 11-ия кръг на румънското първенство. Българският халф започна като титуляр за "червените кучета" и остана на терена до 86-ата минута.

Възпитаниците на Желко Копич изпуснаха два гола аванс, а освен това две попадения на неговия отбор бяха отменени заради засади. Динамо остава на трето място във временното класиране със 17 точки, докато Ботошани е предпоследен с 8 точки.

"Червените кучета" поведоха в 26-ата минута, когато Астрит Селмани откри резултата. В продължението на първата част гол на домакините не беше зачетен.

В 71-ата минута Динамо стигна до второ попадение чрез Денис Политик. Гостите се върнаха в мача шест минути след това чрез Лоранд Фюлоп. В 85-ата минута Ботошани изравни с гол на Едуард Флореску.

В добавеното време на втората част още един гол на домакините беше отменен, а освен това Раул Опруц беше изгонен.