ПАОК разби Пансерайкос с 5:0 в среща от 12-ия кръг на Суперлигата. Капитанът на националния отбор на България Кирил Десподов изигра цял мач и се отчете с асистенция, а и предизвика автогол на противника.

ПАОК излезе напред в резултата в 21-вата минута, когато Тайсън намери Магомед Оздоев, който се разписа. Седем минути по-късно Томас Мург покачи на 2:0 след нова асистенция на Тайсън.

Кирил Десподов се развихри в заключителната третина от срещата, като в 71-вата минута асистира за втория гол на Мург (3:0).

Три минути по-късно Десподов центрира остро от корнер, а защитникът на гостите Дамир Денкерлуи отклони топката, като тя се отби в главата на стража Адриан Хован и премина голлинията.

Рафа Соареш оформи крайното 5:0 в 80-ата минута.

Победата изкачи ПАОК на третото място във временното класиране с 26 точки, на 2 зад лидера Панатинайкос, който е с мач по-малко, 1 зад втория Олимпиакос. Пансерайкос е осми с 13.