ОФИ Крит, предвождан от бившия треньор на Лудогорец – Валдас Дамбраускас, се наложи над Кифисиа с 3:1 в мач от 1/8-финалите на Купата на Гърция. С този успех ОФИ стигна четвъртфиналите на надпреварата, а Кифисия на Илиан Илиев-младши е аут.

Българският национал Илиев започна като титуляр за атинския тим, но бе заменен в 69-ата минута, когато на негово място се появи Андрюс Тете.

Йон Торал даде аванс на домакините с гол в 7-ата минута. Кифисия успя да отговори само три минути по-късно след попадение на Николас Андереген в 10-ата минута.

Торал обаче отново успя да изведе ОФИ Крит напред в резултата в 25-ата минута. Попадение на Луис Галегос сложи край на спора с попадение в 76-ата минута, въпреки че Андрюс Тете пропусна дузпа за гостите в 87-ата минута.