Бившият нападател на Лудогорец - Върджил Мисиджан, се превърна в герой за Ал Таи при драматичната победа с 4:3 над Ал Раид в мач от първенството на Саудитска Арабия. Нидерландецът се разписа в 10-ата минута на добавеното време и донесе успеха на своя тим.

Гостите от Ал Раид поведоха с 2:0 след половин час игра, а в 45-ата минута Бернар Менса намали резултата от дузпа. В 60-ата минута гол на Менса бе отменен след намесата на ВАР, а 12 минути по-късно гостите поведоха с 3:1 чрез Карим Ел Беркауи.

Така се стигна до добавеното време на срещата, когато Ал Таи отбеляза три гола. Първо в 92-ата минута Абдулелах Ал Фахад си отбеляза автогол. Истинската драма настъпи в 9-ата минута на продължението, когато домакините получиха втора дузпа, която бе реализирана от Менса. Само минута по-късно Върджил Мисиджан отбеляза четвърти гол за Ал Тай, с което се стигна до невероятния обрат.