Румънският шампион Клуж стигна до много трудна, но и също толкова важна победа с 2:1 у дома над Сепси в мач от 14-ия кръг на румънската Суперлига. Успехът за Клуж дойде с гол на бившия полузащитник на ЦСКА Карло Мухар. Хърватинът вкара 6 минути преди края на редовното време, като лиши Сепси, за който игра Радослав Димитров, от точка.

Така Клуж събра 25 точки на третото място в шампионата, докато Сепси е 6-и с 19 точки в актива си.

Срещата започна по-добре за Сепси и тимът на Ради Димитров поведе в 27-ата минута с гол на Денис Чоботариу, който е бивш футболист на Клуж.

Домакините изравниха само 6 минути по-късно, когато самоотвержените действия на Чефас Малеле помогнаха за това, топката да стигне до Юри Матиаш, който я прати в мрежата.

Натискът на румънския шампион продължи и в 84-ата минута, когато след центриране от корнер на Нана Боатенг, Карло Мухар се извиси в наказателното поле и с глава донесе победата на своя тим.