Карим Бензема беше главно действащо лице при успеха на своя Ал Итихад с 2:1 като домакин срещу Навбахор Наманган от Узбекистан в мач-реванш от елиминациите в Шампионска лига на Азия. Срещата се игра в Джеда, Саудитска Арабия.

Французинът си отбеляза автогол в 25-ата минута, а в добавеното време на първата част Хамдалах изравни. Четвърт час преди края негово попадение беше отменено заради засада след преглед с ВАР. Малка утеха за него е, че асистира за изравнителния гол, както и победата на неговия тим след автогол на грузинеца Тома Табатадзе три минути преди края.

Първият двубой в Узбекистан приключи при резултат 0:0 и така след успеха днес, Ал Итихад продължава към четвъртфиналите. Там тимът очаква победителят от срещата между саудитския Ал Хилал и Сепахан от Иран. Първият мач завърши с успех за Ал Хилал с 3:1.