Атлетико Мадрид и Реал Сосиедад не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 0:0 в контролна среща, която е част от предсезонното им турне. Мачът се игра на стадион „BBVA“ в Монтерей, Мексико.

Първото полувреме бе по-динамично, като и двата тима пропуснаха нелоши възможности за отбелязване на гол.

Gulliver/GettyImages
39 снимки

През втората част положенията бяха по-малко, като Атлетико имаше инициативата и в 81-ата минута си спечели и дузпа, но Мемфис Депай опита „паненка“, но ударът му бе спасен от вратаря.

По този начин проверката завърши без голове и без победител. Следващата контрола на Атлетико е със Севиля след три дни. Реал Сосиедад пък има планирана проверка в същия ден, но срещу другия андалусийски тим Бетис.