В среща от деветия кръг на първенството на Саудитска Арабия Ал Насър не успя да победи непретенциозния Абха на свой терен, завършвайки 2:2.

Ал Насър поведе в резултата още в третата минута, когато се разписа Отавио след пас на Марсело Брозович.

Точно преди изтичането на половин час игра Ал Насър удвои, като точен бе Андерсон Талиска, а асистенцията бе на Садио Мане.

Въпреки това, Абха не се предаде и в 36-ата минута върна гол след точно изпълнена дузпа от Саад Бгуир.

Гостите трябваше да чакат до втората минута на добавеното време, за да нанесат нов удар по амбициите за победа на Роналдо и компания, когато Карл Токо Екамби вкара за 2:2.

Така Ал Насър остана на 3-ото място в таблицата с 19 точки, докато Абха е 15-и със 7 пункта.